Aktualności

25/09/2020

Już jutro! Jeśli pogoda nie zepsuje nam planów. Zapraszam wszystkich do wspólnego sprzątania cmentarza w Kleszczowie. Zaczynamy w sobotę o godz. 14:00.

19/09/2020

OGŁOSZENIA - 20 września 2020 r.

1. W najbliższym tygodniu urodziny obchodzą: Weronika Frankowska i Jan Niewieczerzał. Zapraszamy parafian do podpisywania życzeń w przedsionku kościoła.

2. Kolejne nabożeństwo za tydzień, 27 września, w niedzielę, o godz. 11:00. Zapraszamy.

3. Szkółka niedzielna dla grupy przedszkolnej (4-6 lat) obędzie się dziś, po nabożeństwie, w domu parafialnym. Zgodnie z wymogami będzie trwała 30 min.

4. Lekcje religii rozpoczną się od jutra, od poniedziałku, 21 września. Będziemy mieli w większości przypadków trzy jednostki lekcyjne do odrobienia. Szkółki niedzielne odbywają się według ogłoszeń na nabożeństwach.

5. W dniu 4 października, w niedzielę, w naszej parafii ... Zobacz więcej

17/09/2020

OGŁOSZENIA - 13 września 2020 r.

1. W najbliższym tygodniu urodziny obchodzą: Grażyna Matys, Aneta Michałek-Góral, Dorota Bednarczuk, Natalia Jelinek, Mirosław Niewieczerzał. Zapraszamy do podpisywania życzeń w przedsionku kościoła.

2. Dziś po nabożeństwie odbędzie się zebranie rodziców dzieci oraz młodzieży w celu ustalenia terminów lekcji religii w roku szkolnym 2020/2021.

3. Następne nabożeństwo za tydzień 20 września, w niedzielę, o godz. 11.00. Kazanie wygłosi mgr teologii Mateusz Jelinek. Zapraszamy!

4. Szkółka niedzielna dla grupy przedszkolnej obędzie się za tydzień, 20 września, po nabożeństwie.

5. Lekcje religii rozpoczną się po następnej niedzieli, po 20 września. Wtedy tęż ... Zobacz więcej

16/09/2020
Człowiek mądrego serca: Zdzisław Tranda

Nowa książka ukazująca osobę biskupa seniora Zdzisława Trandę, zwierzchnika Kościoła Ewangelicko-Reformowanego.
„Człowiek mądrego serca: Zdzisław Tranda. Pastor - biskup - ekumenista”. Praca zbiorowa (red. Grzegorz Polak, Barbara Stahlowa i Hanna Tranda).

Człowiek mądrego serca: Zdzisław Tranda. Pastor — biskup — ekumenista

15/09/2020
Abp Depo: Bądźmy współpracownikami Ducha Świętego na drogach jedności

Ksiądz Krzysztof Michałek-Góral z parafii Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Kleszczowie przypomniał, że „spotykamy się na wspólnej modlitwie, aby dać świadectwo, że jesteśmy jednością. Mamy być dla siebie życzliwi nie tylko od święta. I nie tylko wtedy, kiedy spotykamy się na modlitwie o jedność, ale na co dzień."

– Bądźmy życzliwi. Bądźmy współpracownikami Ducha Świętego na drogach jedności, aby światło Chrystusa zajaśniało w nas na świadectwo innym – mówił abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, który 21 stycznia przewodniczył w kościele rektorackim pw. Najświętszego Imienia ...

Więcej aktualności na naszej stronie na Facebooku!